Kuchnie Systemowe

Kuchnie systemowe do możliwość dowolnego układania szafek wybranej kuchnii.Daje to możliwość stworzenia swojej własnej kuchni według swoich potrzeb. Wybieraj spośród kilkudziesięciu szafek każdej kuchni. Posiadamy bardzo bogatą ofertę kuchni,dlatego każdy klient znajdzie kuchnie pasującą to wnętrza domu. Ponad to oferujemy możliwość dorobienia potrzebnych szafek,formatek,zaślepek itp na wymiar co daje możliwość dopasowania do każdego pomieszczenia.

Jak zamówić kuchnie?

Po kliknięciu w zakładkę “Kuchnie Systemowe” wyświetlą się zdjęcia wszystkich dostępnych kuchni i przykładowe zestawy. Po wybraniu swojej kuchni proszę najechać na zakładkę “Kuchnie Systemowe” gdzie rozwiną się wszystkie nazwy kuchni po kliknięciu w nazwę wyświetlą się wszystkie dostępne szafki i ich ceny z montażem lub bez. UWAGA! montujemy tylko daną szafkę i przywozimy do klienta gotową i zmontowaną. Nie montujemy kuchni w pomieszczeniu!

Blaty Kuchenne na wymiar jak zamówić?

W swojej ofercie posiadamy duży wybór blatów kuchennych. Podane ceny na stronie dotyczą 100cm blatu. Jeśli chciałbyś zamówić inny wymiar blatu napisz do na wiadomość na e-mail sklep@mro-mil.pl o treści “Blat (nazwa)+wymiar. Istnieje możliwość przycięcia blatu z głębokości. Więcej szczegółów na stronie.

Własny transport

Nasza firma oferuje własny transport do klienta. Dzięki temu mamy pewność że nasze meble dotrą do klientów nie uszkodzone. Bierzemy odpowiedzialność za każdą szkodę poniesioną w transporcie. Chcemy żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, a nasze meble cieszyły ich oko przez długi czas. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od lokalizacji klienta.